Cisco

ASA 5515-X Firewall Edition, 1U, Gigabit LAN, 6 porty, Bezpečnostné zariadenie

ASA 5515-X Firewall Edition, 1U, Gigabit LAN, 6 porty, Bezpečnostné zariadenie

€2,967.99
€2,967.99

Cisco ASA 5515-X Firewall Edition Jakákoli společnost,která závisí na spolehlivosti své sítě,potřebuje kvalitní zabezpečení. Zařízení...

ATEN Modul CPU USB pre KVM KH-1508/2508

ATEN Modul CPU USB pre KVM KH-1508/2508

€75.72
€75.72

ATEN Modul CPU USB ATEN Modul CPU USB pro KVM KH-1508/2508,KL-1508,KN-2124v,KN-0532/0932 KA7170 USB KVM Adapter kabel připojí 1 počítač do KVM...

ATEN PCI karta pre ovládanie PC OverNet

ATEN PCI karta pre ovládanie PC OverNet

€230.97
€230.97

ATEN PCI karta pro ovládání PC OverNet IP8000 je implementace PCI karty jako kontrolní jednotky, která nabízí "over-IP" vzdálený přístup...

BANANA PI R1

BANANA PI R1

€86.38
€86.38

BANANA PI R1 Nová generace tzv. chytrého routeru BPi-R1 vaše zařízení posune na další stupeň. Může sloužit jako standardní router, ale...

Cisco 10/100 VPN 4-Port Router RV042

Cisco 10/100 VPN 4-Port Router RV042

€146.26
€146.26

Cisco 4-Port Gigabit Security VPN Router RVS4000 RVS4000-EU, Linksys 4-Port Gigabit Security Router with VPN Secure, smart Gigabit networking for...

Cisco 1921 Modular router, desktop, smerovač, 2x RJ-45, USB

Cisco 1921 Modular router, desktop, smerovač, 2x RJ-45, USB

€493.02
€493.02

Cisco 1921 Modular router Směrovače pro integrované služby řady Cisco 1900 poskytují firmám jako jste vy,závislým na technologii,vysoce...

Cisco 1921 router, desktop s možnosťou montáže do racku 1U, CISCO1921-SEC / K9, USB, smerovač, 2x RJ-45

Cisco 1921 router, desktop s možnosťou montáže do racku 1U, CISCO1921-SEC / K9, USB, smerovač, 2x RJ-45

€683.99
€683.99

Cisco 1921 router Směrovače pro integrované služby řady Cisco 1900 poskytují firmám jako jste vy,závislým na technologii,vysoce...

Cisco 2901 / K9, desktop s možnosťou montáže do racku 1U, smerovač, 2x RJ-45, USB

Cisco 2901 / K9, desktop s možnosťou montáže do racku 1U, smerovač, 2x RJ-45, USB

€1,287.52
€1,287.52

Cisco 2901/K9  Směrovače pro integrované služby řady Cisco 2900 poskytují podnikům závislým na technologii vysoce výkonné,zabezpečené...

Cisco 2901 SEC Bundle, desktop s možnosťou montáže do racku 1U, 2x RJ-45, CISCO2901-SEC / K9, smerovač, 2x USB

Cisco 2901 SEC Bundle, desktop s možnosťou montáže do racku 1U, 2x RJ-45, CISCO2901-SEC / K9, smerovač, 2x USB

€1,885.27
€1,885.27

Cisco 2901 SEC Bundle  Směrovače pro integrované služby řady Cisco 2900 poskytují podnikům závislým na technologii vysoce...

Cisco 5512-X, 1U, Bezpečnostné zariadenie, SW, AC, GigE, 1GE Mgmt, 3DES / AES, 6GE Dáta, 6 porty

Cisco 5512-X, 1U, Bezpečnostné zariadenie, SW, AC, GigE, 1GE Mgmt, 3DES / AES, 6GE Dáta, 6 porty

€2,373.78
€2,373.78

Cisco 5512-X Jakákoli společnost,která závisí na spolehlivosti své sítě,potřebuje kvalitní zabezpečení. Zařízení Cisco ASA 5500 Series...

Cisco 866VAE-K9 router, USB, VDSL2, 4x RJ-45, 1x WAN, ADSL2 +

Cisco 866VAE-K9 router, USB, VDSL2, 4x RJ-45, 1x WAN, ADSL2 +

€335.26
€335.26

Cisco 866VAE-K9 router  Směrovače pro integrované služby (ISR) řady Cisco 800 kombinují datové,zabezpečovací a bezdrátové služby do...

Cisco 880 Series Integrated Services Routers, USB, router, 5x RJ-45

Cisco 880 Series Integrated Services Routers, USB, router, 5x RJ-45

€283.45
€283.45

Cisco 880 Series Integrated Services Routers  Směrovače pro integrované služby (ISR) řady Cisco 800 kombinují datové,zabezpečovací a...

Cisco 890 Series Integrated Services Routers, desktop s možnosťou montáže do racku 1U, smerovač, USB, 8x RJ-45

Cisco 890 Series Integrated Services Routers, desktop s možnosťou montáže do racku 1U, smerovač, USB, 8x RJ-45

€593.39
€593.39

Cisco 890 Series Integrated Services Routers Obecně Typ zařízení Směrovač - 8portový switch (integrovaný) Provedení skříně Desktop, Lze...

Cisco AIR-CAP1602E-E-K9, 802.11n, Dual-band Radio, Access Point

Cisco AIR-CAP1602E-E-K9, 802.11n, Dual-band Radio, Access Point

€946.00
€946.00

Cisco AIR-CAP1602E-E-K9 Obecně Typ zařízení Bezdrátový access point Hrubý design Do interiéru Šířka 22.1 cm Hloubka 22.1 cm Výška 4.7 cm...

Cisco AIR-CAP1702I-E-K9 / Access Point / Dual-band Radio 802.11n

Cisco AIR-CAP1702I-E-K9 / Access Point / Dual-band Radio 802.11n

€308.50
€308.50

Cisco AIR-CAP1702I-E-K9 Obecně Typ zařízení Bezdrátový access point Šířka 22.1 cm Hloubka 22.1 cm Výška 5.1 cm Váha 1 kg Barva skříně...

Cisco AIR-CT2504-15-K9, 100Mb LAN, 10Mb LAN, 4 porty, zariadenie pre správu siete, 15 riadených prístupových miest (MAP)

Cisco AIR-CT2504-15-K9, 100Mb LAN, 10Mb LAN, 4 porty, zariadenie pre správu siete, 15 riadených prístupových miest (MAP)

€2,394.21
€2,394.21

Cisco AIR-CT2504-15-K9 Co kdyby vaši zaměstnanci mohli pracovat odkudkoli v areálu firmy - z konferenčních místnostní,prostoru nakládky nebo...

Cisco AIR-CT2504-50-K9, 50 príst. bodov, 4x RJ-45, 1U, zariadenie pre správu siete

Cisco AIR-CT2504-50-K9, 50 príst. bodov, 4x RJ-45, 1U, zariadenie pre správu siete

€6,888.94
€6,888.94

Cisco AIR-CT2504-50-K9 / zařízení pro správu sítě / 1U / 4x RJ-45 / 50 příst. bodů  Co kdyby vaši zaměstnanci mohli pracovat odkudkoli v...

Cisco AIR-CT5508-25-K9, 25 prístup. bodov, zariadenie pre správu siete, 8x RJ-45, na montáž do racku 1U

Cisco AIR-CT5508-25-K9, 25 prístup. bodov, zariadenie pre správu siete, 8x RJ-45, na montáž do racku 1U

€10,454.16
€10,454.16

Cisco AIR-CT5508-25-K9 / zařízení pro správu sítě / k montáži do racku 1U / 8x RJ-45 / 25 přístup. bodů Zařízení pro správu sítě - 8...

Cisco ASA5505-BUN-K9

Cisco ASA5505-BUN-K9

€360.09
€360.09

Cisco ASA 5505 10-User Bundle includes 8-port Fast Ethernet switch, 10 IPsec VPN peers, 2 Premium VPN peers, Triple Data Encryption Standard/Advanced...

Cisco ASA5505-PWR-A

Cisco ASA5505-PWR-A

€59.73
€59.73

Cisco ASA5505-PWR-A / napájecí adaptér pro Cisco ASA 5505 Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat,...

Cisco ASA5505-UL-BUN-K9, neobmedz. p. užív., ASA 5505 Firewall Edition Bundle, bezpečnostné zariadenia, 8-portový

Cisco ASA5505-UL-BUN-K9, neobmedz. p. užív., ASA 5505 Firewall Edition Bundle, bezpečnostné zariadenia, 8-portový

€604.05
€604.05

Cisco ASA5505-UL-BUN-K9  Model ASA 5505 je navržen pro použití s desktopy nebo v malých kancelářích. Je určeno i jako náhrada za PIX...

Cisco ASA5506-K9, desktop, Firepower Services, 8-portový, bezpečnostné zariadenia

Cisco ASA5506-K9, desktop, Firepower Services, 8-portový, bezpečnostné zariadenia

€371.38
€371.38

Cisco ASA5506-K9  Obecně Typ zařízení Bezpečnostní zařízení Šířka 23.444 cm Hloubka 19.992 cm Výška 4.369 cm Váha 1.82 kg Procesor /...

Cisco CAB-RPS2300= / kabel pro 3750E

Cisco CAB-RPS2300= / kabel pro 3750E

€94.85
€94.85

Cisco CAB-RPS2300 Obecně Typ Elektrický kabel Délka 1.5 m Konektivita Konektory 1 x 22-pin RPS Connector - s piny (male) Konektory (opačná...

Cisco CAB-SFP-50CM =, 50cm, Catalyst 3560 SFP prepojovací kábel

Cisco CAB-SFP-50CM =, 50cm, Catalyst 3560 SFP prepojovací kábel

€148.74
€148.74

Cisco CAB-SFP-50CM Obecně Typ síťového kabelu Patch kabel Délka 50 cm Konektivita Konektory 1 x SFP (mini-GBIC) - s piny (male) Konektory...

Cisco Catalyst 3650-24PD-E, IP Services, 24 Port, riadený switch, PoE, 2x10GE, Uplink

Cisco Catalyst 3650-24PD-E, IP Services, 24 Port, riadený switch, PoE, 2x10GE, Uplink

€5,046.37
€5,046.37

Cisco Catalyst 3650-24PD-E  / řízený switch / 24 Port / PoE / 2x10G / Uplink / IP Services Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100/1000 (PoE+)...

Cisco Catalyst 3850, Data IP Base, 48 Port

Cisco Catalyst 3850, Data IP Base, 48 Port

€5,451.39
€5,451.39

Cisco Catalyst 3850  Obecně Typ zařízení Přepínač - 48 porty - L3 - řízený - stohovatelný Provedení skříně Desktop, Lze montovat do...

Cisco Catalyst 3850-48P-S, IP Base, Switch, PoE, 48 GigE

Cisco Catalyst 3850-48P-S, IP Base, Switch, PoE, 48 GigE

€5,506.90
€5,506.90

Cisco Catalyst 3850-48P-S / Switch / 48 GigE / PoE / IP Base Přepínač - L3 - řízený - 48 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, Lze montovat do...

Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-S, IP Base, Uplink, PoE, 2x10GE, 48 GigE

Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-S, IP Base, Uplink, PoE, 2x10GE, 48 GigE

€4,801.67
€4,801.67

Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-S Přepínače Cisco Catalyst jsou vysoce výkonná programovatelná síťová řešení. Tyto produkty jsou součástí...

Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S, IP Base, riadený switch, 24 Port GE SFP

Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S, IP Base, riadený switch, 24 Port GE SFP

€12,821.66
€12,821.66

Parametry výrobku: Vlastnosti Max. přenosová rychlost 1000 Mbps PoE (Power over Ethernet) Ne Akční nabídka Akce Novinka Skladem Skladem...

Cisco CP-7861-K9 =, displej, 2x RJ-45, IP telefón

Cisco CP-7861-K9 =, displej, 2x RJ-45, IP telefón

€182.60
€182.60

Cisco CP-7861-K9 Obecně Typ výrobku Telefon VoIP Materiál těla PC/ ABS Funkce telefonu Služby pro volání Hlasová schránka, identifikace...

Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU = / WAN card

Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU = / WAN card

€556.97
€556.97

Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= / WAN card  Expanzní modul - EHWIC - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X - pro Cisco...

Cisco EHWIC-4ESG =, managed, Switch- 4 porty, WAN card

Cisco EHWIC-4ESG =, managed, Switch- 4 porty, WAN card

€330.89
€330.89

Cisco EHWIC-4ESG= / WAN card / Switch- 4 porty / managed Přepínač - řízený - 4 x 10/100/1000 - zásuvný modul Obecně Typ zařízení...

Cisco GLC-FE-100FX-RGD= / Fast MM Rugged SFP / SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Cisco GLC-FE-100FX-RGD= / Fast MM Rugged SFP / SFP (mini-GBIC) transceiver modul

€169.09
€169.09

Cisco GLC-FE-100FX-RGD Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové...

Cisco GLC-FE-100FX= / konvertor s Gigabit SFP porty / pro Catalyst 3750, 3560 a 2970

Cisco GLC-FE-100FX= / konvertor s Gigabit SFP porty / pro Catalyst 3750, 3560 a 2970

€118.13
€118.13

Cisco GLC-FE-100FX Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ...

Cisco MGBLH1 / Gigabit Ethernet LH SFP Transceiver

Cisco MGBLH1 / Gigabit Ethernet LH SFP Transceiver

€166.83
€166.83

Cisco MGBLH1  Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ...

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

€88.08
€88.08

MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @...

Cisco MGBT1 / 1000 Base-T SFP Transceiver

Cisco MGBT1 / 1000 Base-T SFP Transceiver

€79.31
€79.31

Cisco MGBT1 Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro! MGBT1, gigabitový tranceiver, metalika, Base-T, konektor RJ-45,...

Cisco RV 130 VPN Router / LAN / WAN / USB

Cisco RV 130 VPN Router / LAN / WAN / USB

€77.64
€77.64

Cisco RV 130 VPN Router Připojení malé firmy k okolnímu světu je stejně důležité jako vzájemné propojení interních síťových...

Cisco RV042G Gigabit VPN Dual Wan Router

Cisco RV042G Gigabit VPN Dual Wan Router

€116.87
€116.87

Cisco RV042G Gigabit VPN Dual Wan Router Konektory Počet WAN portů: 2 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Firewall,...

Rozšírené hľadanie

Kategórie:


Výrobcovia