Revolúcia

V našom Internetovom obchode nakupujete ako v iných e-shopoch. No ponúkame Vám aj novú možnosť objednania tovarov: vyberiete si a prenajmete tovar, avšak namiesto platenia ceny tovaru zložíte za tovar kauciu v plnej cene tovaru. Tovar používate tak dlho ako chcete, deň, mesiac, rok, päť alebo sto, hocikedy ho môžete vrátiť naspäť a my Vám vrátime časť kaucie vo výške 1 €.

Rozdiel oproti tradičnému nákupu:

Tovar môžete užívať podľa vlastného zváženia. Máte právo ho v prípade potreby predať, prenajať, darovať, atď. Naviac ho môžete kedykoľvek od zakúpenia vrátiť a my Vám vrátime časť kaucie 1 €. Dokonca akceptujeme i pokazený tovar, na ktorý sa už nevzťahuje záruka. Pokiaľ sa Vám Váš tovar pokazí počas záručnej doby (2 roky od prebratia tovaru) do mesiaca (za príplatok do 48 hodín) Vám ho vymeníme za rovnaký , podobný alebo lepší, prípadne Vám ponúkneme alternatívne riešenia, aby ste ho čím skôr mali naspäť a funkčný.

Pretože u nás nie sú žiadne skryté poplatky, všetka doprava tovaru je zadarmo vrátane doručenia i vrátenia do 15. dní. Zadarmo je doprava v rámci záručného servisu aj doprava pri vrátení tovaru. Prepravu k Vám a od Vás platíme stále my. Vy skutočne už nič navyše nezaplatíte.

Objednaním tovaru od nás získate množstvo výhod: najnižšiu cenu, zadarmo dopravu, expresné vybavenie reklamácie, žiadne skryté náklady počas záručnej doby, možnosť kedykoľvek vrátiť tovar za vopred jasných podmienok a výkupnej ceny.

Nový tovar  [viac]

Výrobcovia